İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan EVYAP nakliyat olarak, taşımacılık ve nakliye hizmetinde sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin onurunu taşımaktayız. Evyap nakliyat olarak, teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden faydalanarak, siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Nakliye ve taşıma esnasında oluşabilecek sorunları minimuma indirgemeyi sağladığını düşündüğümüz için teknolojik yeniliklerden yararlanmaya gayret gösteriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan EVYAP nakliyat olarak, tüm taşımalarınızı sigorta kapsamında gerçekleştirdiğimiz için, herhangi oluşabilecek sorunlara ve doğal kazalara karşıda garanti altına almış bulunmaktasınız. Evyap nakliyat olarak yılların vermiş olduğu tecrübemizi de sizlerin hizmetine sunuyoruz. Gerek ev taşımacılığı, gerek ofis taşımacılığı olsun ayırt etmeksizin tüm eşyalarınız itina ve özen ile taşınmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe, gerek şehirler arası olsun gerek ise şehiriçi olsun, uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Taşıması yapılacak olan eşyalarınızın ön planlaması yapılır, nereden nereye taşınacağı, binanın kat durumu, eşyaların azlığı ya da çoklu ve buna göre bir taşıma planı hazırlanıp, sizler ile paylaşılır. Sizlerinde onayı alındıktan sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Taşıma yapılacağı tarihte konusunda uzman elemanlarımız gelerek, eşyalarınızın paketlenmesini yapar ve taşımaya hazır hale getirir. Eşyalarınıza uygun aracımıza istifleme yapılır ve yeni adresinize, sizin belirtmiş olduğunuz alanlara eşyalarınız yerleştirilir. Mobilya gibi eşyalarınız, mobilya ustalarımız tarafından sökülüp, yeni adresinize sizin belirlediğiniz yere tekrar montajı yapılır. Bu hizmet ile mobilya ustası aramanıza gerek kalmaz ve herhangi bir zaman kaybı yaşamazsınız. Evyap evden eve nakliyat olarak, eşyalarınız eşyalarımız bilinç ile taşıyor, sizlere ise taşınmanın keyfini yaşatıyoruz. İster web adresimizden, ister irtibat numaralarından ulaşabilir daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir