İstanbul evden eve nakliyat sektörü

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren EVYAP evden eve nakliyat, kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi. Evden eve nakliyat sektörü geçmişten günümüze kadar insanlığın temel ihtiyaçların karşılanması için verilen bir hizmettir. Evden eve taşımacılık denildiğinde yorucu, sıkıcı ve stresli bir koşuşturmacanın başlayacağı anlamına gelmektedir. EVYAP bir evden eve nakliyat firmasıdır. Konusunda uzman ekibimiz ile ücretsiz keşif yaparak, siz değerli müşterilerimize kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Sizler elinizi hiç bir şeye sürmeden, gözlerinizin önünde ve en az sizin kadar itina göstererek, eşyalarınızı isteğinize göre ve taşımacılık sistemine uygun olarakpaketleyip ve ambalajlayıp, nakliye aracımıza yükleyerek işlemimize devam ediyoruz. Ve son olarak yeni adresinize belirlemiş olduğunuz yeni alanlara eşyalarınızı taşıyıp, yerleştiriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe, siz değerli müşterilerimizin temel sorunlarından birisi eşyalarınızın zarar görmemesidir. Bu konuda da sizlere garanti vererek, karşılıklı olarak iş sözleşmesi imzalıyoruz. Ve eşyalarınızı bize teslim etmiş olduğunuz şekilde yeni adresinize zararsız ve hasarsız olarak, evden eve nakliye hizmeti yapıyoruz. Gerek özel nedenlerden dolayı gerek ise işinizden dolayı taşımak zorunda kaldığınız evinizi, yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile sıfır risk ile sigortalı olarak taşımasını yapmaktayız.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, öncelik ile müşteri temsilcimiz ile görüşerek taşınma işlemi hakkında detaylı bilgi alıyorsunuz. Sizlerin isteği doğrultusunda ekspertiz ekibimiz istediğiniz günde ve saatte durum analizi yapmak için çağırabilirsiniz. Bu hizmetimizin temel amacı eşyalarınızın değerini, bulunmuş olduğu mevkii, gidecek olan mevkii, kat durumu, asansör durumu, kırılacak olan eşyalarınızın analizi ve taşınacak olan yeni evin analizlerini yaparak, ortaya çıkan rapor sonucunda karşılıklı anlaşma ile sözleşme imzalıyoruz. Sorunsuz ve modern taşımacılığın öncülerinden olan EVYAP nakliyat, sizlerden almış olduğu memnuniyet ile ilerlemeye devam etmektedir.

EVYAP evden eve nakliyat olarak, nakliye ve taşımacılık adına siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi hedef edindik. Sizler de evden eve taşımacılık firması arar iken hemen karar vermeyin. Web sitemizden bizleri inceleyebilir, adresimizi ziyaret edebilir ya da irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir