İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan evyap nakliyat evinizi sizin belirtmiş olduğunuz tarih ve saat dilimi içerisinde sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlar. EVYAP evden eve nakliyat eşyalarınızın hassasiyetine göre büyüklük ve ağırlığına göre paketlemesini ve taşınmasını sağlamaktadır. Taşınma işleminden önce konusunda uzman elemanlarımız evinize gelerek ön çalışmalarını ve planlarını hazırlar. Bu işlem içinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan evyap nakliyat olarak, ekspertiz taşıma planlaması ve koordinasyonu ile sorunsuz ve maksimum güvence ile eşyalarınızın naklini ve yerleştirilmenin nasıl yapılacağı konusunda planlı bir şekilde çalışmaktadır. Eşyalarınızın evden eve taşımacılığını yaparken, tüm önemleri almak evyap nakliyatın sorumluluğundadır.

İstanbul da evden eve nakliyat işleminin ne kadar yorucu ve karmaşık bir hal aldığının EVYAP nakliyat olarak farkındayız. İstanbul gibi trafiği kalabalık ve yüksek yapıları olan binalara evinizi taşımak sizleri kaygılandırsa da, bizler evyap nakliyat olarak tüm bu sorumlulukları omuzlarınızdan alarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde evinizi taşıyoruz. Sizlerin 7/24 yanında olan evyap nakliyat, kaliteli hizmet anlayışını ve güvenilir taşımacılığı ilke edinmiş olup bu yolda ilerlemektedir. Taşıması yapılacak olan mobilyalarınız, özel ekipler tarafından sökülüp, ithal havalı naylonlar ile sarılıp, plaka kartonlarda muhafaza edilmektedir. Sandalye, koltuk gibi eşyalarınız öncelik ile strech ile kaplanır daha sonrasında ise havalı naylon ve plaka kartonlar ile paketlenip, taşımaya hazır hale getirilir. Yemek masası, komidin, camlı vitrin gibi eşyalarınız, özel köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır, strech kullanılarak sabitlenir. Beyaz eşya gibi eşyalarınız sabitleme vidası takıldıktan sonra havalı naylonlar ile sarılıp, plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan evyap nakliyat olarak taşınmaya dair en ufak detayı bile sizlerin yerine bizler düşünüp halletmekteyiz. Taşınma kaygılarınıza bizim ile son verin. Evden eve taşımacılık yapılırken sizler taşınmanın keyfine varın. Bizlere web sitemizden ulaşabilir, ofisimizi ziyaret ederek ön bilgi ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Taşınma ve nakliyeye dair aklınıza takılan soru ve sorunlarınızı bizler ile paylaşıp, bilgi alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir