İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan Evyap nakliyat, evden eve taşımacılık ve nakliye hizmetinde her daim sizlerin yanında olmaya devam ediyor. İstanbul gibi kalabalık, yüksek binaları ve dar sokaklarında taşımacılığın ne kadar zahmetli olduğunu bilmekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde taşınma kaygılarınıza, EVYAP nakliyat olarak son veriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe yer alan Evyap nakliyat depolama hizmeti de vermekte olup, eşyalarınız itina ile paketlenip, depolanmaktadır. Değerli eşyalarınız, antikalarınız, ev ve ofis eşyalarınızı özenle hazırlanıp, paketlenmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde sözleşmede yer alan tarih ve saat içerisinde eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır. Evyap evden eve nakliyatı tercih ettikten sonra, konusunda uzman arkadaşlarımız taşıması yapılacak olan evi ve eşyaları gözden geçirir. Taşınma esnasında sorun yaşanmaması adına paketlemede, nasıl bir malzeme kullanılacak, eşyaların çokluğu ya da azlığına göre nasıl bir taşıma aracı ayarlanacak, sökülmesi gereken mobilya gibi eşyalar için paketleme nasıl yapılacak, en önemlisi taşıma işlemi insan gücü mü yoksa asansörlü taşıma ile yapılacak tüm bunların analizi yapılır. Daha sonrasında tüm bilgiler sizlere aktarılır. Siz değerli müşterilerimizin de onay vermesinden sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanır.

İstanbul evden eve nakliyatta eğer taşınma işleminiz şehirlerarası yapılacak ise en önemli unsurlardan biri de ambalajlamadır. Ambalajlaması doğru yapılmayan eşyalarınız kilometrelerce gideceği için darbeye maruz kalabilir. Taşıması yapacak olan personellerin konusunda uzman olmalarına da dikkat edilmelidir. En önemli konulardan biriside şehirlerarası taşımacılıkta mutlaka eşyalarınızı sigortalı olarak taşıtıp, anlaşma yapmanızdır. Olası bir durumda tüm zarar ve ziyanınızı firma karşılayacaktır. Sözleşmede tüm detayları yazıp, inceleyip, imzalayınız.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan Evyap nakliyat olarak, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda, sizlerden almış olduğumuz memnuniyet ile ilerlemekteyiz. Taşınma kabusunu ortadan kaldırıyor, taşınmanın keyfini sizlere yaşatıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat inanın hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evyap nakliyat olarak, bizler evinizi veya ofisinizi taşırken, sizlerde günlük yaşamınıza devam ederek, taşınmanın keyfine varın. Bizlere web adresimizden, irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir